Teslimat


BBTurk Market (market.bbturk.com), internet sitesinden alışveriş yapan müşterilerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve site üzerinden siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir.

BBTurk Market'teki tüm BlackBerry modelleri, 2 Yıl Garantili ve Satış Sonrası BBTurk.com Online Desteklidir.

BBTurk Market'ten yaptığınız alışverişler, fiziksel yapısına göre İstanbul içine onay e-postasını takip eden 1- 3 iş günü içerisinde, İstanbul dışındaki tüm şehirlere onay e-postasını takip eden 1- 5 iş günü içerisinde MNG Kargo tarafından karşı ödemeli olarak ulaştırılır. Gönderim yapılan bölge koşullarına göre teslim süresi değişebilir.

Hafta sonu Siparişleri
Cuma günü 17:00 den önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 17:00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler; sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından, elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.
 
Stok Durumu
Stoğu olmayan ürünler, satın alınamaz. İşlem sırasında stok yok uyarısı verir ve alışveriş tamamlanmaz. Bu sebeple alışveriş işlemi tamamlandığında ürün stoğumuzda ve gönderilebilir demektir.
 
Adres Bilgileri
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de yazabilirsiniz. (Örnek: "Postanenin yanından girince, soldan üçüncü sokak" gibi)
 
Hatalı / Eksik Siparişler
Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.
 
Kargo Bilgisi ve Ücretleri
Tüm siparişlerinizde kargo ücreti tarafınıza aittir. Ürün MNG Kargo tarafından gönderilir ve %70 indirimli ödeme yaparsınız.
 
 
BBTurk Market tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmaktadır. Bu anlamda, market.bbturk.com'daki alışverişleriniz sırasında yaşadığınız ürün ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.
BBTurk Market %100 Müşteri Memnuniyet garantisi sunmaktadır.
 
Daha fazla bilgi için; market@bbturk.com adresine e-posta gönderebilir veya İletişim sayfasındaki bilgilerden bizimle irtibata geçebilirsiniz.