Hakkımızda


18 Haziran 2010 günü, Türkiye'deki tüm BlackBerry Tutkunlarını tek bir platformda birleştirme amacıyla kurulan BBTurk.com; 8 yıldan uzun süredir kesintisiz ve gönüllü olarak hizmet vermektedir. Bu geçen zaman içinde BlackBerry markası popülerliğini yitirse de; BBTurk.com, BlackBerry tiryakiliğinden vazgeçmemiştir.

Gelişen ve değişen mobil pazarda BlackBerry'nin önü çoğu kez kesilmiş ve sisteme ayak uydurması için ikna edilmeye çalışılmıştır. Bazı teknoloji devleri, BlackBerry'ye uygulama geliştirilmesini durdurmak için geliştiricileri teşvik bile etmiştir. BlackBerry ise hiçbirisine aldırış etmeden kendi bildiği yolda devam etmektedir. Bu süre zarfında kayıplar yaşasa da; trendin içinde var olmak yerine, trend yaratmayı hedef edinerek sistem karşısındaki duruşunu bozmamıştır.

BlackBerry bu tavrı ile, birbirinin aynı sistemlerle ve cihazlarla çöplüğe dönüşmeye başlayan dünyamızda; popülarite sevdasına kapılmadan, sadeliği ve kullanılabilirliği tercih eden insanların markası olmuştur.

BBTurk.com'da Türkiye'deki bu azınlığı, BlackBerry'den mahrum bırakmamak adına buradadır.

BBTurk Market'in açılmasındaki asıl sebep, kar elde etmek değil; istenilen satış adetleri yakalayarak, BlackBerry'nin tekrar Türkiye pazarına girişini sağlamaktır.


Mobil Uygulamalarımızı İndirin

Mobil Uygulamalarımızı İndirinBT App on Google PlayBT10 on BlackBerry World